Kurumsal Üyeler
Kategoriler
CoronaVirüs Hakkında Alınan Nakliyat Önlemleri - 0507 146 43 01 - Taşıma Şirketleri

CoronaVirüs Hakkında Alınan Nakliyat Önlemleri

Nakliyat Teklifi İste

Hemen Teklif İste

Şehrinizde bulunan firmalardan hemen teklif alın, güvenle taşının.

Hemen Teklif Al
Yük İlanlarını İncele

Yük İlanlarını İncele

Firmaların boş araç ilanlarını inceleyin, size uygun aracı hemen bulun.

İlanları İncele
Nasıl Çalışır?

Nasıl Çalışır?

Adım adım sistemimizin nasıl çalıştığını inceleyin, taşınma sürecinizi hızlandırın.

Hemen İncele
Talep Takip

Talep Takip

Nakliyat talebinize firmaların gönderdiği teklifleri görüntüleyin ve takip edin.

Teklifleri Göster

CoronaVirüs Hakkında Alınan Nakliyat Önlemleri
22-04-2020 Tarihinde Taşıma Şirketleri Tarafından Paylaşılmıştır.

CoronaVirüs Ülkemize Gireli Epey Bir zaman oldu Birçok sektörde, Aksaklık Olduğu ve sorunlar yaşandığı Gibi Nakliyat Sektöründe'de gecikmeler veya çalışmama gibi durumlar da söz konusudur. Nakliyat sektörü bir ülkenin vazgeçilmez hizmetlerinden birisidir. Nakliyat sektörü herhangi bir duraklama söz konusu olmaz çünkü eğer nakliyat sektörü durdurulursa ;

  • Fırınlara Un Gelmez
  • Sağlık sektörlerine malzemeler gelmez
  • Bakkallara veya marketlere malzemeler gelmez.
  • Dezenfektan malzemeleri gelmez
  • Maskeler Ülkemizin 4 bir yanına dağılamaz .
  • Milletimize ekmek dağıtımı yapılmaz 


Bunlar gibi Binlerce hizmet noktası durur bu yüzden Nakliyat sektörünün durması imkansızdır. Ülkemiz'de zaten nakliyat hizmetleri durmuş değildir. Ev Taşıma konusunda tedbirleri yükselten Ülkemiz. 31 Büyük ilimizin giriş ve çıkışlarında güvenlik önlemini daha yüksek seviyeler çıkartmıştır. Ancak İzin alınarak evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Ülkemizin Güvenlik derecesini yükseltmesinden dolayı herhangi bir olumsuz durum oluşmaması gerekmektedir. Ülkemizin değerli yetkilileri milletimiz için bu güvenlik Önlemlerini almaktadır. CoronaVirüs Dünya'nın kaderini değiştirecek cinsten bir virüs olma tehlikesini taşımaktadır. Virüs İnsan hayatını tehlikeye soktuğu ve yaşama hakkını elinden aldığı için CoronaVirüs'ü Asla Hafife almamız gerekmektedir. Bunun bedelinin ağır olacağını bilmemizde fayda vardır. 

CoronaVirüs Nakliyat Sektörünün Nasıl Etkiledi ?

CoronaVirüs Nakliyat Sektörünü'de diğer sektörlerde olduğu gibi olumsuz etkilemiştir. Nakliyat Sektörü Bütün dünyada olduğu gibi çok fazla emek isteyen ve bir ülkenin en çok ihtiyacı olan sektörlerden biridir. Evden eve nakliyat sektörü Nakliyat Sektöründen biraz farklıdır. Ev Taşıma hizmetleri özel bir durum veya ihtiyaç olmadığı zaman gerek duyular bir işlem değildir. Nakliyat Sektörü ise bütün hizmet veren noktaların can noktaları olduğu için bir hayli önemlidir. Evden eve nakliyat sektörü yapan Nakliyat Firmaları dikkat etmesi gereken birçok tedbirler vardır. 

ev taşıma esnasında nelere dikkat edilmeli

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Sırasında Nelere Dikkat Edilmeli ?

Öncelikle Kesinlikle Maskesiz Nakliyat hizmeti verilmesi mümkün değildir. Maske Nakliyat firmalarının veya elemanlarının hayat kurtaracak kadar değerlidir. Maske Virüs'ün yüzümüze bulaşmasını veya ağzımıza girmesi engellemektedir. CoronaVirüs Bildiğiniz üzere ağızdan girerek insan ciğerlerinin nefes almasını zorlaştırarak , İnsan Hayatına bu şekilde son vermektedir. Taşıma Şirketleri Ekibimiz olarak müşterilerimize ve Nakliyat Firmalarımıza Önemle Rica ediyoruz. Sağlığınız İlk Başta düşünülmesi gereken bir konudur. Taşıma şirketleri ekibimiz Nakliyat Firmaları Kategorisinde Yer Alan Bütün Üyelerimize Mesaj Olarak Göndermiştir. Nakliyat Firmalarımızın bir diğer yapması gereken işlem ise Kamyonlarının ön Bölümüne Dezenfektan veya kolonya ile temizlemesi . Eşyalarımızın yüklenmesi sırasında yaklaşık her bir saate ellerimizi dezenfektan veya kolonya ile yıkamamız gerekmektedir. Kolonya Ellerimizdeki Virüsle savaştığı ve onları yok ettiği için bizler için çok değerli bir dezenfektan malzemesidir. Evden eve nakliyat şirketlerimizin yöneticilerinin elemanlarına veya araç kullanıcılarını uyararak birbirleri ile temas'dan kaçınmaları sağlanmaktadır. Ellerimizi 20 saniye boyunca düzeni olarak yıkamamız gerekmektedir. Virüs Ancak Bu Sayede ölebiliyor. İş esnasında veya duraklama molaları verirken kesinlikle yarım bardak dahi olsa bol bol su içmememiz gerekmektedir. Bu Şekil önlemler alınarak virüsü yenmemiz çok kolay olacaktır. Virüs başımızdan ülkemizden ve tüm dünya'dan gidene kadar ülkelerin ekonomisi düşecek ve yaşlı dedelerimiz evde hapis kalmaya devam edecek. Küçük Kardeşlerimiz de evde yine canları sıkılmaya devam edecektir. Onların ve kendinizin iyiliği için Lütfen Sosyal Mesafemizi koruyalım.

coronavirüs'denm nasıl korunuruz

İstanbul CoronaVirüs Hakkında ? 

İstanbul Türkiye'nin En Kalabalık ilidir. Bu Sayede Virüs'ün en çok yayılması İstanbul'da söz konudur. İstanbul evden eve nakliyat firmaları Şehirler arası nakliyat hizmetini sadece değerli Sağlık Çalışanları veya yüksek rütbeli Askerler veya Vekillere izin verilmektedir. Bahsettiğimiz bu kişiler izin aldıkları sürece şehirler arası taşımacılık hizmetinden yaralanabilmektedir. Şehirler arası nakliyat Virüs'ün en çok yayılma olasılığının yüksek olduğu şekilden birisi olduğu için Ülkemiz bunu geçici olarak 31 ilimizde yasaklamıştır. Diğer illerimize'de izin alınarak taşıma sağlanmaktadır. İstanbul'da tedbirleri elden bırakmamamız gerekmektedir. çünkü İstanbul'da Yüksek bir hızla virüs yayılmaktadır. İleride tüm illerde sokağa çıkma yasağı olması beklenmektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerinin tamamen durdurulacağını düşünmekteyiz. Yukarıda bahsettiğimiz kişiler dışında kimsenin taşınmasına izin verilmeyeceğini tahmin ediyoruz. 

İstanbul CoronaVirüs Hakkında

Ankara CoronaVirüs Hakkında 

Ankara, Türkiye'nin Kalesi Konumundadır. Başkent olma özelliği ve gelişmiş sanayi sektörü ile Türkiye'nin adet Kalbidir. Ankara Nüfus bakımından en kalabalık 2. ilimizdir. Bu sayede Virüsün hızlanmasında yüksek oynayacak bir diğer ildir. Ankara evden eve nakliyat şirketlerimizi uyaran Taşıma Şirketleri ekibimiz Nakliyeci arkadaşlarımız için doğru bir karar olan maske takılması veya kolonya ile dezenfektan kullanılmasını amaçlamıştır. Ankara Nakliyat Şirketleri ile sizlerin eşyalarını en kaliteli şekilde virüs'den korunma önlemlerimizi kullanarak Taşıyoruz. Ankara'da şuan hafta sonları ve 23-24-25-26 Nisan Sokağa Çıkma yasağı olduğunu biliyoruz. Bu günlerden sonra Ankara içi Nakliyat hizmetleri devam etmektedir.

coronavirüs nakliyat haberleri

Türkiyenin En İyi Taşıma Şirketleri Bu Websitesi https://www.soznakliyat.com.tr/ ve https://www.soznakliyat.com/'a aittir.