Kurumsal Üyeler
Kategoriler
Ankara iklim nakliyat - Ankara / Yenimahalle Nakliyat

Ankara iklim nakliyat

Firma toplam 0 yorum almış, 3055 kez incelenmiştir.

Yenimahalle, Ankara

Adres: Ankara demetevler

FİRMA HAKKINDA

İklim Nakliyat

Nakliyat Şirketi
24 saat açık
ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI

İklim Nakliyat kurulduğu gün Firmamız kurulduğu günden günümüze gelmiş olan eşsiz deneyim ile eşyalarınızın yeni yerlerine nakliyesini gerçekleştirmektedir. Bu hizmeti sunarken sigortalı firmamız bünyesinde çalışmakta olan personeller ile gerçekleştirmekteyiz. Kapalı kasalı kamyonlar ile eşyalarınızın sarılmasından mobilyalarınızın demonte ve monta işlemlerini firmamız tarafından yapılmaktadır.

Esya paketlemeler
evinizde bulunan hassas cam eşyaların ambalajlanarak paketlenmesi yapmaktayız. Müşterilerimizden istediğimiz özel eşyalarını ( para,tapu,ziynet eşyaları, özel kıyafetler vb) malzemelerini yanlarına almaları. Ev taşıma sıkıntılı bir süreç olarak görülebilir. Firmamız ile evden eve hizmetinden yararlandığımızda bu sıkıntıların üstesinden gelmekteyiz.

Ankara Evden Eve Nakliyat Firmaları , İle Gelişen İklim Nakliyat . Nakliyat Sektörü Çok Hızlı Gelişen Bir Sektör Olma Yolunda İlerleme Katediyor . Her gün Yeni Bir Sistem Çıkmaktadır , Eskiden Sırtta 15-20 Katlara sırtlarında çıkan kişiler ile şimdi hızla gelişen teknoloji ile bunların hepsini küçük bir makine yardımı ile yapmaktayız . Asansörlü Nakliyat Hizmeti Evden Eve Nakliyat Hizmetini Kolaylaştıran En Önemli Hizmetlerden Birisi Olmuştur . Hem Hızlı Hem Daha Güvenli Bir Nakliyat Hizmeti sunmak Ve Müşterilerimizin Daha Mutlu Olduğu Bir Nakliyat Hizmeti Olması Bizim İçin Çok Önemlidir . 4-5-6-7-8 Kişilik Elemanlarımızla Eşyalarınızın Ambajlama Hiç Bu kadar Kolay Olmamıştı . Eğer Mutfak Eşyalarınızı veya Elbise Dolabınız mı boşalmadı İklim Nakliyat Olarak Herşey Bize Ait Bir Hizmet Sunuyoruz ,


ŞEHİRLER ARASI Nakliyat

Taşıma eşnasında oluşabilecek hertürlü hasarın önüne geçmek amaçlı eşyalarınızı özenli bir şekilde paketliyor ve aynı özenle taşıyoruz.
İklim Nakliyat, Birçok il ve ilçedeki taşımacılık şirketleri arasında, özellikle Ankarada’da evden eve nakliye fiyatlarında mükemmel ve güvenilir bir ulaşım hizmeti sunmaktadır. Aile ortamında nasıl davranacağını bilen ve ılımlı davranışıyla daima memnuniyet duyan tutumunuzla, ulaşımın ne kadar kolay ve stressiz olduğunu göreceksiniz.Standard Evdeneve hizmetinde bardak tabak ve giysiler dolapların içindeki eşyalar müsteri tarafından önceden kolilenir. Komple Toplamalı diye bilinen evdeneve nakliye hizmetinde bütün bu işlemler nakliye elemanları tarafından yapılır.Hizmet ve Fiyatlarımızdan Yararlanmak için Bizi arayın

İLDEN İLE ASANSÖRLÜ Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti , Ankara Ve Çevre İllere Kesintisiz Hizmet Verme Yolunda Günlük Seferlerimiz Bulunmakta şehirler arası parça eşya taşımacılığı vardır İklim nakliyat

PARCA ESYA Nakliyat

Ankara parça eşya taşıma da uygun ücretlere taşıma fırsatları sunuyoruz. Biz bu hizmeti sunarken müşterilerimizin yüzü hep Gülsün istiyoruz. Firmamızdan parça eşya talebiniz de size uygun fiyat sunuyor fiyat konusunda anlaştığımız da kapınıza kargo araçlarımız gelerek parça eşyalarınızın yerinde paketler nakliye aracıyla istenilen bölgeye şehiriçi ve şehirlerarası taşıması sigortalı olarak yapılmaktadır. Firmamızda sigortalı yapılan bütün işleri garantisi verilerek yapılır.Ayrıca sigorta kapsamı ile taşınan tüm eşyaları herhangi bir zarar karşısında bütün bedeli sigorta kapsamı ile geri ödemesi yapılır. Sizin güveniniz bizim için çok önem arz etmektedir. Firmamız 14 yıllık tecrübesi ile büyük işlere imza atmıştır. Firmamız dahilinde taşınan tüm eşyalarınıza hiçbir şekilde zarar gelmeden yeni yerine ulaştırılma garantisi veriyoruz.Firmamız Ankara Yenimahalle’de kurulmuş olup resmi izinleri ile tüm müşterilere kaliteli hizmet vermektedir. Farkımız asla diğer firmalara benzemeyiz. Firmamız işin başında verdiği fiyat haricinde sizden ek ücret talep edemez. tüm işlemleriniz belgeli ve sözleşmeli olarak yapılmaktadır. Eşyalarınızı eşyalarınızın boyutu ve cinsi ne olursa olsun buna göre uygun bir fiyat verirler özel araçlarımız ile taşıma işlemi başlar.

OFİS VE BİRO TASİMACILIGI

Ankara ofis taşıma işlemlerimizde ofis eşyalarınızı Ankara’nın tüm bölgesine hızlı ve güvenli bir şekilde taşıma hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimiz bu ofis taşıma da yararlansın diye indirimli fiyatlar sunuyoruz. Ofis eşyalarınızın bilgisayar televizyon fax yazıcı dosyalarınızı özel olarak tasarladığımız kolilerimiz ile paketleyip koruma altına aldıktan sonra ofisiniz yüksek katta ise asansörlü aracımız devreye girer ve bu şekilde eşyalarınızı nakliye aracına taşıma işlemi yapılır. Asansörlü taşıma şekli en sağlam ve güvenilir bir kolaylıktır.Sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetler sadece bunlarla kalmayıp ihtiyacınız olan tüm hizmetleri eğitimli elemanlarımız tarafından istediğiniz şekilde yapılacaktır. Bu hizmetimiz sözleşme içerisinde yapılacak bütün işlerin ayrıntılı şekilde yazılır ve buna göre bütün işler yapılacağına dair söz verilmiş olur. Firmamız şehir içi ve şehirler arası ofis taşıma işlemlerinizde size en kolaylık sunan güvenebileceğiniz başarılı bir firmadır. 14 yıllık tecrübemizle sizlere ihtiyacınız olan hizmet verip hiçbir sorun ile karşılaşmayacağınıza Garanti veriyoruz.

EVDEN EVE NAKLİYAT

Firmamız Ankara İklim nakliyat işlemlerinde profesyonel taşımacılığı sizlere sunmaktadır. Geniş araç filosu ve makine teçhizatları ile eşyalarınızın güvenli olarak yeni yerlerine nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetin alt yapısını 2000 yılın dan günümüze gelen eşsiz deneyim ve bilgi birikimi ile sağlıyoruz . Firmamız eşya taşıma işlemini özel olarak ilgilenmektedir. Kurulduğumuz günden günümüze gelen eşsiz deneyim ve bilgi birikimi ile eşya taşıma hizmetinde müşteri memnuniyetini en üst seviye

FİRMA RESİMLERİ

MÜŞTERİ YORUMLARI


    Henüz bu firmaya yorum yapılmamış.

MESAJ GÖNDER

Gönderdiğiniz mesaj direkt firmaya iletilecektir.

FİRMA KONUM

FİRMA KAREKOD

Türkiyenin En İyi Taşıma Şirketleri Bu Websitesi https://www.soznakliyat.com.tr/ ve https://www.soznakliyat.com/'a aittir.