Kurumsal Üyeler
Kategoriler
Yenimahalle Nakliyat - Ankara / Yenimahalle Nakliyat

Yenimahalle Nakliyat

Firma toplam 0 yorum almış, 2773 kez incelenmiştir.

Yenimahalle, Ankara

Adres: Tepealtı mahallesi çalı sokak 6/B Yenimahalle /Ankara

FİRMA HAKKINDA

Yıllardır Ankara nakliyat sektöründe güvenin adresi olarak halkımıza hizmet vermekteyiz. Firmamızın bünyesinde, nakliyat sektörünün en tecrübeli ve alanında uzman personelleri barındırılmaktadır. Ankara'da nakliyecilik konusunda 30 yıllık deneyimimizi sizler için değerli olan eşyalarınızın taşınması veya gerektiğinde depolanması sırasında kullanmaktayız.

Zaman içinde evden eve taşımacılık konusunda uzman personelimizin eğitimlerini yenilemekteyiz. Nakliye işinin gerektirdiği araç gereçlerimizi de zamanın şartlarına göre yenilemekteyiz.

Modern hizmet anlayışına sahip, güler yüzlü personeli ve kurumsal hizmetleri ile donanımlı bir nakliyat firması mı arıyorsunuz? Yanıtınız evet ise Ankara evden eve nakliyat hizmetleri ile mutlaka tanışmalısınız efendim. Çünkü bu alanda bir hayli referansa sahibiz ve bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz yüzlerce başarılı nakil çalışması ile sizlere hizmetler üretmiş olmanın gururunu yaşıyoruz. Elbette takdir edeceğiniz gibi ev taşımak zorlu bir süreç ve bu zorlu süreci rahatlıkla aşabilmeniz için tercih edeceğiniz firmanın büyük önemi bulunuyor. Dolayısıyla bu alandaki bilgi birikimimiz ve deneyimimizden mutlaka yararlanmanızı öneriyoruz.

FİRMA RESİMLERİ

MÜŞTERİ YORUMLARI


    Henüz bu firmaya yorum yapılmamış.
Yenimahalle Nakliyat
Emre Höke

12-05-2020

https://www.haditasinalim.com/

MESAJ GÖNDER

Gönderdiğiniz mesaj direkt firmaya iletilecektir.

FİRMA KONUM

FİRMA KAREKOD

Türkiyenin En İyi Taşıma Şirketleri Bu Websitesi https://www.soznakliyat.com.tr/ ve https://www.soznakliyat.com/'a aittir.