Kurumsal Üyeler
Kategoriler
Söz Nakliyat - Ankara / Yenimahalle Nakliyat

Söz Nakliyat

Firma toplam 1 yorum almış, 2975 kez incelenmiştir.

Yenimahalle, Ankara

Adres: ankara yenimahalle yeşilevler mahallesi 923 caddeno:23

FİRMA HAKKINDA

Söz Nakliyat 1996 Yılında Kurulan Ankara'da Hizmet veren Nakliyat Hizmetini En Kaliteli Şekilde veren Firmadır , Zaman Zaman Yaz Kampanyaları Kış Kampanyaları Yapan Bir Firmadır . Söz Nakliyat Olarak Şirketimizde Toplam Çalışan sayısı 24 Tür . Bu Her Geçen Gün Yükselmektedir . işçilerimiz özenle seçerek alıyoruz .  hepsi işinde profesyonel yerlerde olan kişilerdir ve yabancı ihtiyacı olmadıkça çalıştırmayan bir firmayız genelde akrabalarımızdan oluşan firmamız 1996 yılından beri hizmet vermektedir . ASANSÖRLÜ NAKLİYAT  Hizmetleri ile güçlü ve Hızlı Bir Firmadır. Günlük Olarak Ankara - İstanbul - İzmir - Antalya Seferlerimiz Bulunmaktadır . Bu Seferler İle Size En Ucuz Nakliyat Hizmetini Vermekteyiz . İsteğinize Özel 3+1 Seferlerimiz Sürmektedir.  İsteğinize Özel Araçlar Çıkartırız Ve sadece sizin eşyanız ile istediğiniz illere gönderim yaparız . eşyalarınızın hepsi en iyi sarma şekli ile sarılıp ambalajlı nakliyat Hizmetlerimizle eşyalarınıza Hiçbir Zarar Gelmeyecek .

FİRMA RESİMLERİ

MÜŞTERİ YORUMLARI

  • ahmet kuşcu 5.0
    18-04-2020 20:14:15

    en iyi ev taşıma firması söz nakliyattır . 7 kez evimi taşıttırdım , hiçbir sorun yaşamadım emeği geçenlere selam olsun teşekkürler.

Söz Nakliyat
veysel şimşek

18-04-2020

https://www.soznakliyat.com/

MESAJ GÖNDER

Gönderdiğiniz mesaj direkt firmaya iletilecektir.

FİRMA KONUM

FİRMA KAREKOD

Türkiyenin En İyi Taşıma Şirketleri Bu Websitesi https://www.soznakliyat.com.tr/ ve https://www.soznakliyat.com/'a aittir.